O Akademii

Chcę zostać Trenerem Współpracy

Zapisz się na szkolenie

Patroni i Partnerzy

O Akademii

 

My Polacy mamy bardzo wiele zalet: kreatywność, samodzielność, odporność na stres i pracowitość. Mamy też jako naród liczne wady. Jedną z najważniejszych jest patologiczna niezdolność do współpracy, a bez niej trudno jest stworzyć globalna firmę, rozwiązywać konflikty lokalne, łączyć siły do wspólnych przedsięwzięć.

Wiem jak to zmienić i mam do tego narzędzia. Jestem współautorem 5 poradników biznesowych w dużej mierze poświęconych temu zagadnieniu, które sprzedały się w nakładzie około 150 tys. egzemplarzy. Przeszkoliłem w tym obszarze ponad 1000 firm. Zbierając te doświadczenia chcę stworzyć niekomercyjne przedsięwzięcie, które stanie się początkiem rozwijania ruchu na rzecz współpracy i rozwiązywania konfliktów – Akademii Współpracy.

Absolwenci tego przedsięwzięcia będą nie tylko umieli poprowadzić warsztaty uczące współpracy w szkołach, samorządach, organizacjach pozarządowych i wszędzie tam gdzie ludzie chcą lepiej ze sobą współdziałać, ale również będą przygotowani do efektywnego rozwiązywania realnych sytuacji konfliktowych, negocjacji nastawionych na współpracę, mediacji.

Wojtek Haman